2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Sierakowice
BAT Sp.z.o.o
Dodane 28 maja 2024

kierownik sprzedaży - bramy, drzwi, okna - BAT

Lokalizacja

Sierakowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Kierownik Sprzedaży - Bramy, Drzwi, Okna

Opis Firmy

BAT to nowoczesna sieć marketów i składów budowlanych oferująca produkty i usługi dla fachowców oraz klientów indywidualnych. Chociaż BAT powstał ponad 30 lat temu, to nadal przyświeca nam to samo hasło: Człowiek jest najważniejszy! Zapewne dlatego jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni na Pomorzu.

Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Sprzedaży do zarządzania naszym działem bram, drzwi i okien. Będziesz odpowiedzialny za koordynację działań sprzedażowych, zarządzanie zespołem sprzedażowym, utrzymanie i rozwijanie relacji z klientami, a także za realizację założonych celów sprzedażowych. Twoje codzienne obowiązki obejmą także dobór dostawców i negocjacje warunków sprzedaży oraz analizę trendów rynkowych, opracowywanie strategii sprzedażowych i monitorowanie wyników.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Zdolność do budowania i utrzymania relacji z klientami

  • Umiejętność analizy rynku i trendów

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Gwarantowane podwyżki

  • Wsparcie rozwoju poprzez szkolenia

  • Pracę w dynamicznym i innowacyjnym środowisku

Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza. Czekamy na Twoją aplikację!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sierakowice,

Pomorskie

Pomorskie, Sierakowice
ID: 918255926