2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Władysławowo
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik SPA manager strefy spa wellness koordynator SPA

Lokalizacja

Władysławowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Maloves Resort & Spa we Władysławowie poszukuje kandydatów na stanowisko Koordynatora/Kierownika działu SPA.

Opis stanowiska:

Odpowiedzialności za prawidłowe funkcjonowanie działu

tworzenie harmonogramów pracy

bezpośrednia obsługa gości Spa

nadzorowanie i koordynowanie pracy podległego personelu

nastawienia na aktywną sprzedaż

działania marketingowe wewnątrz hotelu, tworzenie ofert, pakietów.

Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenie na podobnym stanowisku (będzie dodatkowym atutem)

min. średniego wykształcenia (fizjoterapia, turystyka i rekreacja, kosmetologia)

mile widziane dodatkowe uprawnienia z zakresu wykonywania masaży

zabiegów prozdrowotnych lub kosmetycznych

umiejętności zarządzania zespołem

znajomości trendów w branży kosmetycznej i SPA

dyspozycyjności również w weekendy

zaangażowania

chęci podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, prowizje od wykonanych zabiegów, przyjazną atmosferę ,stabilne warunki zatrudnienia.

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 915469684