2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Stare Miasto
Dodane 20 maja 2024

Kierownik robót / Inżynier budowy (praca w Krakowie)

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska: Kierownik robót / Inżynier budowy

Twój zakres obowiązków:

  • Organizacja i nadzór nad pracami zgodnie z wymaganiami dokumentacji projektowej, kosztorysami oraz harmonogramem,

  • Koordynacja pracy podległych pracowników - sił własnych i podwykonawców,

  • Nadzorowanie jakości wykonanych robót,

  • Rozliczanie prac firm podwykonawczych oraz dostaw wg. zawartych umów,

  • Organizacja i prowadzenie gospodarki materiałowej na budowie,

  • Udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP,

Nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy, kontrola wykonania powierzonych zadań,

  • Kreatywność, zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • Mile widziana umiejętność kosztorysowania w programie BIMestiMate,

  • Dobra praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel) oraz programów CAD (AutoCAD / ZWCAD)

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego / niemieckiego,

  • Uprawnienia budowlane do prowadzenia rob. bud. będą dodatkowym atutem,

Wszelkie zgłoszenia prosimy przesłać na ADRES MAILOWY w tytule wpisując "KIEROWNIK ROBÓT-INŻYNIER BUDOWY"

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 919511733