2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Białołęka
Dodane 09 maja 2024

Kierownik Robót Elektrycznych

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • koordynacja oraz nadzór robót w zakresie instalacji elektrycznych i nadzór nad podwykonawcami

  • Kontrola prawidłowości dokumentacji technicznej i rozliczeń.

  • Prowadzenie dokumentacji budowy.

  • Współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami.

  • Planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy.

  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych robót.

  • Sporządzanie harmonogramów prac.

  • Udział w procesie przygotowania/planowania inwestycji budowlanych/remontów.

  • Nadzór nad jakością i terminowością prac.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Znajomość przepisów z prawa budowlanego.

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Umiejętność negocjacji i formułowania zapytań ofertowych.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość obsługi programów do kosztorysowania.

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 916708844