2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Łochów
Dodane 10 maja 2024

Kierownik robót drogowych

Wynagrodzenie

12 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łochów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT DROGOWYCH

Miejsce pracy: Łochów

Opis stanowiska:

  • Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa oraz wyznaczonymi standardami firmy

  • Prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • Współpraca z Kierownikiem Budowy, innymi komórkami organizacyjnymi

  • Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót

  • Odbiór oraz kontrola wykonanych prac pod względem ilości, jakości i założonych terminów

  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległych Pracowników

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane w zakresie budownictwa drogowego

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi – lub bez uprawnień

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na tym samym stanowisku

  • Umiejętności planowania oraz organizacji poszczególnych etapów prac

  • Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi oraz sprzętowymi

  • Samodzielność, decyzyjność i efektywność w działaniu

  • Dyspozycyjności

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną formę zatrudnienia

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Terminowość wypłaty wynagrodzenia

  • Niezbędne narzędzia pracy - telefon służbowy, laptop, odzież ochronna

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ubezpieczenie grupowe

Jako firma o ugruntowanej sytuacji ekonomicznej zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia oraz indywidualne podejście do każdego pracownika. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV za pośrednictwem platformy OLX lub zadzwoń.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych ( RODO )

Lokalizacja

Łochów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łochów
ID: 917408538