2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Wola
Artem Kravets
Dodane 19 maja 2024

Kierownik Restauracji Salad Story

Wynagrodzenie

35 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Opis

Dołącz do zespołu Salad Story jako Kierownik Restauracji.

Na start oferujemy wynagrodzenie 6200 brutto miesięcznie.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem i dbanie o pozytywną atmosferę w restauracji
  • Budowanie sprzedaży i pozytywnych relacji z naszymi Gośćmi
  • Planowanie sprzedaży, analiza wyników i poszukiwanie nowych możliwości

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu restauracją i zespołem pracowników
  • Doświadczenie w planowaniu, analizie i kontroli wskaźników sprzedażowych
  • Pozytywne nastawienie do realizacji zadań i celów sprzedażowych
  • Elastyczność i otwartość na zmiany

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - oferujemy umowę o pracę
  • Posiłek pracowniczy za symboliczna opłatą
  • Elastyczny czas pracy
  • Solidne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Premie za osiągane wyniki
  • Premie za polecenie przyjaciela do pracy
  • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz pakietu medycznego Medicover

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj i wypełnij formularz! :)

Informujemy, ze zapoznamy się z każdą otrzymaną aplikacją i skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 917872694