2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie hotelem - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 20 maja 2024

Kierownik Recepcji Hotelowej i Służby Pięter

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hotel Royal w Nowym Dworze Mazowieckim, który łączy w sobie najwyższą jakość obsługi, komfort i atmosferę, zatrudni do swojego zespołu Kierownika Recepcji Hotelu oraz HSK

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizowanie pracy działu recepcji oraz służby pięter

  • Motywowanie, kierowanie, kontrolowanie podległym zespołem i dbanie o przestrzeganie standardów marki, procedur związanych z obsługą gości

  • Monitorowanie procesu związanego z pobytem Gości w hotelu: rezerwacje, przyjazdy/wyjazdy, pobyty w hotelu oraz , fakturowanie i rozliczanie płatności

  • Podejmowanie efektywnego działania na rzecz zwiększenia sprzedaży ,

  • Utrzymanie oraz nadzór nad czystością pokoi, biur oraz pomieszczeń ogólnodostępnych zgodnie z ustalonych standardami,

  • Angażowanie się w proces sprzedaży produktów hotelowych , posiadanie wiedzy dotyczącej sytuacji i pozycji hotelu na rynku,

  • Sporządzanie i kontrolowanie harmonogramów pracy pracowników podległego działu( urlopy, dni wolne)

  • Dbałość o sprawność techniczną powierzonego sprzętu,

    sporządzanie zamówień, sprawdzanie dostaw, analiza cen,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi np. dostawcami chemii profesjonalnej, pralnią,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz zapewnienie dobrej atmosfery w pracy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej na stanowisku kierowniczym,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej i zespołu,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • wysoka kultura osobista,

  • nastawienie na potrzeby gości,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • inicjatywa i skuteczność w działaniu

Oferujemy:

  • umowę o pracę / B2B

  • gwarancję stałej pracy oraz wynagrodzenie wypłacane na czas

  • zniżki pracownicze na usługi hotelowo-gastronomiczne

  • karta MultiSport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 918019646