2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lublin
adampol2007
Dodane 29 maja 2024

Kierownik Projektu / stabilny pracodawca / perspektywa rozwoju

Wynagrodzenie

8 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

POSZUKUJEMY: Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Lublin / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • bieżąca kontrola i nadzór nad realizacją założonego harmonogramu robót oraz budżetu budowy (wraz z Kierownikiem Budowy)

  • koordynacja rozliczeń finansowych z Inwestorem, przygotowanie protokołów przerobowych oraz innych dokumentów wynikających z zapisów kontraktu z Inwestorem

  • prowadzenie rozliczeń finansowych z kontrahentami, w tym z podwykonawcami oraz dostawcami

  • negocjacje oraz przygotowanie umów oraz zleceń

  • prowadzenie procesu pozyskania oraz kontraktowania firm podwykonawczych oraz dostawców

  • koordynowanie procesu zamówień materiałów budowlanych, urządzeń oraz sprzętu zgodnie z założonym harmonogramem realizacji budowy

  • nadzór nad wewnętrznymi procesami w firmie, związanymi z realizacją budowy

  • udział w koordynacji działań, zapewniających przestrzeganie podczas wykonywania robót budowlanych przepisów BHP, ppoż. i ochrony zdrowia.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, AutoCad

  • samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • skrupulatności i sumienności w wykonywaniu codziennych zadań

  • operatywność w działaniu

  • co najmniej 4-letnie doświadczenie

  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu harmonogramu, np. w MSProject

  • mile widziana znajomość programów Norma PRO/Expert lub innych tego typu.

Oferujemy:

  • pracę w ambitnym, profesjonalnym zespole

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pracę w rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju kariery

  • adekwatne wyposażenie w narzędzia pracy

  • możliwość poszerzania kwalifikacji

  • pewność wypłaty wynagrodzenia, premie

  • możliwość długoterminowej współpracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 717953942