2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubuskie
  5. Inżynieria - Zielona Góra
Dodane 27 maja 2024

Kierownik projektu opracowania kontrolera lotu dla drona

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Opis Firmy:

Jesteśmy nową firmą, naszym celem jest rozwój zaawansowanych technologii dla bezzałogowych statków powietrznych. Zależy nam na stworzeniu unikalnego kontrolera lotu, który stanie się podstawą kolejnej generacji dronów.

Obowiązki:

  • Opracowałem i zarządzałem planem projektu budowy kontrolera lotu dla dronów.

  • Koordynowanie pracy zespołu inżynierów, programistów i specjalistów ds. czujników.

  • Określanie wymagań technicznych i monitorowanie ich realizacji.

  • Zarządzanie budżetem projektu i zasobami.

  • Dbaj o dotrzymanie terminów i standardów jakości.

  • Współpraca z dostawcami i partnerami zewnętrznymi.

  • Ocena ryzyka i rozwiązywanie problemów pojawiających się w procesie rozwoju.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako kierownik projektu w rozwoju sprzętu lub oprogramowania.

  • Znajomość procesu rozwoju systemów wbudowanych i/lub technologii bezzałogowych statków powietrznych.

  • Umiejętność efektywnego planowania i zarządzania zasobami projektu.

  • Silne umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

  • Doświadczenie w pracy z zespołami interdyscyplinarnymi.

  • Umiejętność podejmowania decyzji w warunkach niepewności i szybkiego reagowania na zmiany.

Warunki:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju.

  • Pracę w dynamicznym i innowacyjnym środowisku.

  • Udział w rozwoju zaawansowanych technologii dla dronów.

Jeśli pasjonujesz się technologią dronów i chcesz poprowadzić innowacyjny projekt, dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 917927911