2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Janikowo
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierownik produkcji roślinnej - Agronom

Lokalizacja

Janikowo

Pełny etat

Zakres obowiązków

• Zarządzanie zespołem podległych pracowników,

• Realizacja planów sporządzonych przez managera gospodarstwa,

• Dbałość o jakość powierzonych prac zgodnie ze sztuką w tym stosowanie środków ochrony roślin i nawozów oraz prowadzenie prac agrotechnicznych,

• Regularna kontrola upraw,

• Prowadzenie ewidencji wykonanych prac w programach komputerowych,

• Kontrola i nadzór nad eksploatacją maszyn i sprzętów powierzonych pracownikom,

• Ewidencja środków ochrony roślin,

• Egzekwowanie i kontrola zadań,

• Sumienne wykonywanie powierzonych zadań.

• Doglądanie procesu przygotowywania gleby pod uprawę,

• Zarządzanie procesem siewu i zboru roślin,

• Planowanie i wykonanie planu nawozowego

• Przygotowywanie wniosków obszarowych i dopłatowych

• Planowanie płodozmianu

• Dopilnowywanie wykonania założonych planów

Wymagania

• Wykształcenie o profilu rolniczym,

• Doświadczenie z zakresu rolnictwa, a w szczególności upraw roślin(mile widziane doświadczenie na tożsamym stanowisku),

• Umiejętność i doświadczenie w kierowaniu pracami agrotechnicznymi,

• Zdolność do planowania i organizacji pracy,

• Dyspozycyjność,

• Komunikatywność,

• Prawo jazdy kat. B.

Lokalizacja

Janikowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Janikowo
ID: 912971887