2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Bytom
Zuzanna
Dodane 10 maja 2024

Kierownik produkcji

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik produkcji ze znajomością branży konstrukcji stalowych oraz językiem niemieckim.

Obowiązki

  • Nadzorowanie prac podległych pracowników

  • Monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji

  • Opracowanie i zarządzanie grafikiem pracy podległych pracowników.

  • Koordynacja prac montażowych na wyjazdach zagranicznych (okresowe delegacje)

  • Współpraca z zagranicznym kontrahentem w temacie trwających projektów zagranicznych

Wymagania

  • Język niemiecki na poziomie zaawansowanym (konieczność bieżącej współpracy z kontrahentem niemieckojęzycznym, konieczność prowadzenia rozmów podczas delegacji zagranicznych w j. niemieckim)

  • Wykształcenie średnie lub wyższe inżynierskie;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane (stanowiska: kierownik wydziału produkcyjnego, Kierownik Wydziału Montażu, Specjalista ds. produkcji konstrukcji spawanych, Mistrz w Wydziale Produkcyjnym)

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę

  • ubezpieczenie grupowa

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • możliwości odbycia szkoleń

  • dodatkowo płatne wyjazdy służbowe w UE

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 912957067