2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Bielawa
Dodane 28 maja 2024

Kierownik produkcji

Lokalizacja

Bielawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Opis ogłoszenia:

Lokalizacja: Bielawa Godziny pracy: 6:00 - 14:00

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji rozwiązań intralogistycznych. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami produkcyjnymi.

  • Planowanie i organizowanie procesów produkcyjnych.

  • Zarządzanie 15-osobowym zespołem.

  • Utrzymywanie standardów produkcji nisko seryjnej i niestandardowej, opartej na projektach.

  • Monitorowanie i optymalizacja kosztów produkcji.

  • Nadzór nad terminowym wykonaniem planów produkcyjnych.

  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów jakości.

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych.

  • Ścisła współpraca z działem R&D w zakresie wdrażania nowych produktów.

  • Analiza wydajności procesów produkcyjnych i wprowadzanie usprawnień.

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP oraz norm środowiskowych.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.

  • Chęć do ciągłego rozwoju i doskonalenia umiejętności.

  • Znajomość standardów produkcji nisko seryjnej i niestandardowej.

  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Wykształcenie wyższe mile widziane, ale nie jest wymagane.

  • Obsługa komputera.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność zarządzania zespołem i komunikatywność.

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing i Six Sigma będzie dodatkowym atutem.

Jeśli lubisz wyzwania i dużą ilość zmiennych, ta praca na pewno Cię zainteresuje. Gwarantujemy, że nie będziesz narzekać na brak nudy!

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Lokalizacja

Bielawa,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielawa
ID: 919787880