2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Piotrkowice
Dodane 16 maja 2024

Kierownik Produkcji

Lokalizacja

Piotrkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma P.W. BLOT poszukuje Kierownika Produkcji dla naszego klienta. Jako Kierownik Produkcji będziesz odpowiedzialny za nadzór nad procesem produkcyjnym oraz koordynację działań zespołu w celu zapewnienia efektywności i wysokiej jakości wyrobów.

Przedsiębiorstwo z okolic Inowrocławia od ponad kilkunastu lat skupia się na wytwarzaniu produktów ze świeżych warzyw. Inwestując od lat w technologię produkcji a także w ścisły nadzór nad uprawami surowców firma osiąga wysoką jakość wyrobów oraz spełnia wysokie oczekiwania Klientów. Przedsiębiorstwo wdraża na bieżąco nowoczesne technologie, współpracuje z wykwalifikowanymi specjalistami, by dostarczać Klientom najwyższej jakości świeże półprodukty.

Twój zakres obowiązków

·       Nadzór nad działalnością wszystkich liderów produkcji zatrudnionych w firmie oraz ich zespołów (około 120 osób).

·       Nadzór i wsparcie działu utrzymania ruchu.

·       Kierowanie, motywowanie i rozwijanie umiejętności podległego zespołu.

·       Opracowywanie strategii produkcji (harmonogramu prac) w zgodzie z celem i wymaganiami firmy.

·       Monitorowanie i koordynowanie zakupu surowca i innymi produktami wynikającymi z codziennej produkcji.

·       Nadzór nad działem pakowania produktów świeżych.

·       Przestrzeganie ustalonych standardów jakości.

·       Prowadzenie analizy wydajności i jakości produkcji oraz wprowadzanie ulepszeń w celu poprawy efektywności.

·       Identyfikacja obszarów wymagających optymalizacji produkcji.

·       Zarządzanie zasobami ludzkimi, materiałowymi i technicznymi potrzebnymi do prowadzenia produkcji.

·       Monitorowanie zużycia surowców i zapasów do produkcji oraz kontrola kosztów produkcji.

·       Prowadzenie regularnych raportów dotyczących wydajności produkcji, kosztów oraz innych kluczowych wskaźników wydajności.

·       Współpraca z innymi działami.

·       Przeprowadzanie i koordynacja comiesięcznych inwentaryzacji.

Nasze wymagania

·      Wymagane doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku zarządzającym produkcją,

·      Samodzielność w podejmowaniu decyzji,

·       Umiejętność podejmowania szybkich decyzji oraz rozwiązywania problemów,

·       Umiejętność zarządzania personelem oraz doskonałe zdolności organizacyjne,

·      Bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność i dokładność na wysokim poziomie,

·      Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,

·      Odpowiedzialność i sumienność,

·      Dyspozycyjność,

·      Prawo jazdy kat. B i własny samochód ułatwią dojazd do zakładu pracy.

Oferujemy

•       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / B2B,

•       Stałe wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od realizacji poziomu produkcji,

•       Szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje,

•       Niezależność i samodzielność w realizowaniu zadań,

•       Przyjazna atmosfera w pracy,

•       Dofinansowanie kursów/studiów/szkoleń,

•       Programy dla dzieci pracowników,

•       Miejsce parkingowe przy firmie,

•       Benefity min. wydarzenia integrujące, paczki świąteczne, dostęp do pomieszczeń socjalnych.

Zachęcamy do aplikowania i dołączenia do zespołu!

Lokalizacja

Piotrkowice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Piotrkowice
ID: 918693926