2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Alwernia
Dodane 14 maja 2024

Kierownik Pralni

Lokalizacja

Alwernia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem około 30 pracowników pralni

  • Kierowanie pracą podległych pracowników w pralni, organizowanie i planowanie ich pracy

  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej, m.in.: umowy zlecenia, umowy o dzieło, plany urlopowe

  • Zapewnienie ciągłości realizacji usług w zakładzie

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego, udział w jego modernizacji

  • Przygotowywanie zamówień na materiały i usługi na potrzeby funkcjonowania pralni

  • Realizacja założonego budżetu oraz nadzór nad kosztami pralni

  • Nadzór nad realizacją reklamacji

  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu dokumentacji związanej z przyjmowaniem

    i wydawaniem usług

  • Współpraca z pozostałymi działami spółki

  • Współpraca z Klientem zewnętrznym i grupowym (spółki z grupy Impel)

  • Sporządzanie raportów dotyczących działań własnych oraz podległych struktur

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników liniowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Silna motywacja i chęć do nauki nowych rzeczy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Umiejętności organizacyjne, ustalania priorytetów

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży wynajmu i serwisu odzieży roboczej oraz pralnictwa

To oferujemy:

  • Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem, za którą stoi silna marka Grupy Impel

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • System premiowy uzależniony od wyników Spółki

  • Wsparcie przy wdrożeniu do nowych zadań

  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kompetencji

  • Odpowiedzialne stanowisko pracy, dające możliwość samodzielnej pracy

  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów pozapłacowych

  • Dostęp do bazy szkoleń na platformie e-learningowej

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

Spółka Impel Rental Sp. z o.o., będąca częścią grupy Impel zajmująca się wynajmem, serwisem i praniem odzieży roboczej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Alwernia,

Małopolskie

Małopolskie, Alwernia
ID: 915467086