2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Radom
Dodane 15 maja 2024

Kierownik Oddziału sprzedaży OZE

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Heliospower sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zespołu młodszych przedstawicieli handlowych oraz zespołu specjalistów

  • Cykliczne spotkania, motywacja i rozliczanie handlowców oraz młodszych przedstawicieli handlowych

  • Bezpośredni kontakt oraz raportowanie

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych

  • Doradztwo oraz sprzedaż produktów z dziedziny OZE i Techniki Grzewczej wraz z Termomodernizacją

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Doświadczenie na stanowisku menadżerskim/ kierowniczym

  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Dyspozycyjność czasowa - praca hybrydowa

  • Pełne zaangażowanie i motywacja

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prowizja od sprzedaży wartości netto umowy (powyżej wartości podstawy)

  • Prowizja od sprzedaży zespołu wartości netto umowy

  • Gotowy zespół do prowadzenia

  • Samochód służbowy

  • Karta paliwowa

  • Gotowe spotkania

  • Pełne wdrożenie techniczne i sprzedażowe

  • Dostęp do platformy dedykowanej platformy edukacyjnej

CV bardzo proszę przesyłać na adres:

rekrutacja(małpa)heliospower.pl

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 918316191