2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 21 maja 2024

Kierownik obiektów firmy sprzątającej

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Green Point PP Polska specjalizuje się w kompleksowym, profesjonalnym utrzymaniu czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków wg najwyższych standardów jakie osiągnęliśmy podczas ponad 20 lat obecności na rynku.

Kierownik Obiektów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Reprezentowanie i dbanie o interesy Firmy w kontaktach z klientem w podległym regionie.

  • Regularny kontakt z osobami wyznaczonymi ze strony klienta do współpracy z naszą Firmą.

  • Koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją.

  • Kontrola kosztów na obiekcie oraz ich utrzymywanie w ramach założonego budżetu w regionie.

  • Kierowanie pracą podległych pracowników oraz rekrutacja.

  • Budowanie dobrych relacji oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

  • Organizacja zleconych prac dodatkowych,

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem.

  • Samodzielność w działaniu.

  • Odpowiedzialność.

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu.

  • Zaangażowanie.

  • Dyspozycyjność.

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Mobilność, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko.

  • Rozwojową prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przejrzystych strukturach zarządzania.

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę.

 Prosimy przesyłać CV poprzez platformę OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 909175063