2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Ochota
Dodane 29 maja 2024

Kierownik myjni CarSpa w Salonie z obowiązkami detailera

Wynagrodzenie

4 846 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Od 1.06 poszukuję detailera, który jednocześnie będzie pełnił rolę Kierownika myjni

Lokalizacja: Salon samochodowy na ul. Malowniczej koło Lotniska Chopina

Obowiązki:

  • wykonywanie zleconych usług detailingowych tj. ceramiki, korekty, polerowania

  • koordynacja pracowników myjni - ustalanie grafików, rozwiązywanie problemów

  • koordynacja obiegu kluczyków

  • utrzymywanie relacji z doradcami i władzami salonu

  • wysyłanie raportów z usług na koniec miesiąca

  • stały kontakt z biurem w celu zgłaszania braków kadrowych, zmian itp.

Oferujemy:

  • umowę o pracę po krótkim okresie wdrożenia na umowie zlecenie

  • pracę 8h dziennie od poniedziałku do piątku + 1 sobotę w miesiącu

  • możliwość dorabiania w weekendy (dla zainteresowanych)

  • wynagrodzenie 3,5 tys. zł netto + 5% od usług + procent od miesięcznego obrotu salonu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy detailera

  • dyspozycyjność

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • prawo jazdy kat.b

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 916875748