2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Dąbrowa Górnicza
Dodane 14 maja 2024

Kierownik Kantyny Pracowniczej

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z rozwojem, firma gastronomiczna świadcząca usługi na terenie dużego zakładu pracy w Dąbrowie Górniczej – ArcelorMittal Poland, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Prowadzącej .

Wymagania:

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem

- obsługa kasy fiskalnej

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- doświadczenie w gastronomii /obsłudze klienta.

-samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy

- przestrzeganie zasad, procedur oraz standardów (w tym HACCP) obowiązujących w Firmie, zasad BHP oraz innych przepisów wewnętrznych obowiązujących na terenie Zakładu.

Podstawowe obowiązki:

  • zarządzanie bufetem pracowniczym

  • obsługa klientów

  • sporządzanie i składanie zamówień

  • prowadzenie dokumentacji takich jak harmonogram czasu pacy, rozliczenia sprzedaży, inwentaryzacja.

Oferujemy:

Ø  Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę*

Ø  Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Ø Praca na I zmianę - 6.00-14.00 (PN -PT)

Ø  Szkolenie oraz przyuczenie stanowiskowe

Ø  Praca w dobrze wyposażonych obiektach

Ø  Posiłki pracownicze oraz dofinansowanie do wyżywienia

Ø  Odzież służbowa

Ø  Premie

Ø  Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Ø  Świadczenia socjalne – dofinansowania do kolonii, zapomogi, paczki, wczasy pod gruszą,

Ø  Możliwość zapisania się do Związków Zawodowych

*Okres próbny od miesiąca do trzech mc umowa zlecenie- zależne od kompletacji dokumentacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w dni robocze w godzinach 8:00-14:00.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 918236351