2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Dolnośląskie
  6. Zakupy - Bolesławiec
Aleksandra Stec
Dodane 14 maja 2024

Kierownik Działu Zakupów i Marketingu

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli masz doświadczenie w kierowaniu zespołem, potrafisz świetnie negocjować i posiadasz wiedzę z zakresu zakupu i sprzedaży - TO OFERTA DLA CIEBIE.

Zaaplikuj, porozmawiajmy :)

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole z przyjemną atmosferą
  • możliwości rozwoju swoich kompetencji
  • spotkania integracyjne

zadania

  • organizowanie, planowanie, koordynowanie, motywowanie i nadzór nad pracą Działu Handlu i Marketingu

W tym:

  • realizowanie wyznaczonych celów zakupowych
  • negocjowanie warunków handlowych i cenowych
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu
    • utrzymywanie relacji i bieżąca komunikacja z Partnerami i Dostawcami
    • badanie potrzeb Partnerów i dostawców celem dostarczenia danych do tworzenia strategii handlowej i marketingowej
    • nadzorowanie rozwoju współpracy, ocena dotychczasowych dostawców oraz pozyskiwanie alternatywnych źródeł
    • monitorowanie i analiza trendów rynkowych w zakresie surowców, towarów handlowych oraz usług,
    • badanie działań konkurencji
    • optymalizacja procesów sprzedażowych i marketingowych
    • raportowanie wyników pracy Działu do Dyrektora ds. Rozwoju

    oczekujemy

    • ukończone studia I stopnia o profilu zarządzanie, handel, ekonomia lub pokrewne
    • około 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • komunikatywny angielski
    • specjalistyczna wiedza z zakresu zakupu i sprzedaży

    Mile widziane:

    • ukończone studia II stopnia
    • doświadczenie w kierowaniu zespołem, doświadczenie realizacji działań zakupowych/negocjacje
    • znajomość oferty produktowej firmy, znajomość rynku i branży
    • szkolenia z zakresu –zarządzanie zespołem, komunikacji, negocjacji

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

    Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

    Lokalizacja

    Bolesławiec,

    Dolnośląskie

    Dolnośląskie, Bolesławiec
    ID: 916652176