2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane 28 kwietnia 2024

Kierownik Działu Przygotowania i Realizacji Produkcji

Wynagrodzenie

6 600 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Firma PRECIMET H.C.E. Sp. z o.o. to polska, rodzinna firma działająca nieprzerwanie od 30 lat. Działamy w trzech głównych obszarach:

  • projektowanie i produkcja sprzętu dla profesjonalnych szklarni,

  • projektowanie i produkcja automatów zadaniowych dla branży Automotive,

  • produkcja nisko i średnio seryjna w zakresie precyzyjnej obróbki metali, laserowego cięcia blach w technologii fiber oraz CO2, gięcia blach na prasach krawędziowych, spawania ręcznego i zrobotyzowanego.

Aktualnie poszukujemy kandydata do pracy na powyższym stanowisku.

Miejsce pracy: Łódź, ul. Pomorska 555 (okolice Nowosolnej).

Rozpoczęcie pracy: do uzgodnienia.

System pracy: 1 zmiana (elastycznie w godzinach 7:00/8:00-15:00/16:00)

Zakres obowiązków:

  • organizowanie produkcji,

  • nadzór nad realizacją planów,

  • organizacja procesów produkcyjnych,

  • optymalizacja procesów produkcyjnych,

  • optymalizacja procesów w obszarze jakości i kontroli kosztów,

  • stałe podnoszenie efektywności procesu produkcji,

  • wdrażanie rozwiązań optymalizujący procesóy produkcyjne,

  • dążenie do wzrostu wydajności pracy i jakości pracy,

  • zaopatrzenie w surowce i półprodukty do produkcji,

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi standardami,

  • współpraca w innymi działami firmy w zakresie realizacji procesów produkcji,

  • współpraca z innymi firmami w celu optymalizacji kosztów produkcji, zapewnienia ciągłości produkcji, kooperacji, podwykonawstwa itp.

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • przestrzeganie procedur dotyczących zasad wypełniania i obiegu dokumentów, wydawania towarów, prowadzenia odpowiednich ewidencji itd. obowiązujących w firmie,

  • tworzenie kalkulacji i ofert,

  • zaangażowanie w ciągłe doskonalenie procesów wytwarzania,

  • aktywne poszukiwanie nowych technologii, oprogramowania, w celu podniesienia jakości i wydajności procesów produkcyjnych,

  • realizacja produkcji wg ustaleń z Kierownikiem Produkcji,

  • współpraca z Technologiem Produkcji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie,

  • dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności zawodowych i wyników pracy (stanowisko z premią za jakość i wydajność pracy),

  • stały harmonogram pracy

Oczekujemy:

  • wykształnicenia min. technicznego,

  • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego,

  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,

  • bardzo dobrej znajomości obsługi narzędzi pomiarowych,

  • komunikatywności i otwartości na pracę w zespole,

  • rzetelności, odpowiedzialności, terminowości,

  • znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,

  • biegłej obsługi komputera.

Rekrutacja składa się z kilku etapów:

Etap 1 Sprawdzamy aplikacje

Sprawdzamy, czy Twoje doświadczenie i umiejętności pasują do konkretnego stanowiska.

Etap 2 Rozmowa telefoniczna

Z osobami wybranymi w Etapie 1 rozmawiamy telefonicznie. Chcemy Cię lepiej poznać i zrozumieć Twoje motywy, które przywiodły Cię do PRECIMET H.C.E.

Etap 3 Rozmowa kwalifikacyjna

Umawiamy się na spotkanie w siedzibie firmy. Poznasz nasz zakład, zakres obowiązków i stanowisko pracy.

Etap 4 Oferta pracy

Jeśli jesteś tym kandydatem, którego poszukujemy otrzymujesz od nas ofertę pracy. Zaraz po jej zaakceptowaniu dostaniesz pakiet informacji na temat dalszego procesu zatrudnienia.

Etap 5 Informacja zwrotna

Nie możemy zatrudnić wszystkich chętnych, ale jesteśmy wdzięczni za zainteresowanie, dlatego po ukończeniu procesu rekrutacji, przekazujemy kandydatom informacje o jej wynikach.

Uprzejmie informujemy, iż będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi kandydatami w terminie począwszy od 13.05.2024 r.

Kandydaci zainteresowani niniejszą ofertą pracy proszeni są o przesłanie swojego CV za pośrednictwem serwisu OLX oraz dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 915152606