2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Podlaskie
  6. Logistyka - Białystok
  7. Logistyka - Centrum
Dodane 15 maja 2024

Kierownik działu logistyki oraz transportu

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OBOWIĄZKI

-Planowanie i organizacja transportu w sposób zapewniający terminowość dostaw naszych produktów na terenie Polski oraz Unii Europejskiej

- Analiza i optymalizacja kosztów, w tym kosztów transportu

-Czynny udział w negocjacjach ceny transportu z przewoźnikami

- Stały kontakt z bazą przewoźników

- Pozyskiwanie nowych przewoźników

- Odpowiedzialność za wycenę transportu drogowego

- Nadzór nad fakturami transportowymi

- Informowanie terminali przeładunkowych na temat przyjazdu aut

- Sporządzanie dokumentów CMR, zleceń transportowych

-Nadzór nad przestrzeganiem procedur i instrukcji załadunków przez kierowców

-Opracowywanie na potrzeby przełożonych analiz i raportów z obszaru transportu

WYMAGANIA

-Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w organizacji transportu na terenie Polski oraz Unii Europejskiej

- Mile widziana znajomość specyfiki branży samochodowej i zagadnień z zakresu eksploatacji samochodów dostawczych

- Dobra znajomość aplikacji i systemów informatycznych związanych z transportem

- Umiejętność właściwego planowania i organizacji pracy

- dobra znajomość j. rosyjskiego

OFERUJEMY:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Praca 8-16, pon-pt

-Praca w młodym zespole

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 916861559