2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Ustroń
Dodane 13 maja 2024

Kierownik działu housekeepingu

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

OPIS

Stanowisko:  Kierownik działu housekeepingu/ kierownik służby pięter

Miejsce pracy: Ustroń Hotel Kolejarz , ul Stroma

Oferujemy:

-elastyczny grafik

-szkolenia

-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

-umowę o pracę

Kierownik zajmuje się również sprzątaniem pokoi gościnnych, miejsc spotkań, lobby i innych obszarów w zależności od potrzeb. Nadzoruje również szkolenia personelu housekeeping i mogą być odpowiedzialne za zamawianie i utrzymywanie dostaw, koordynowanie z dostawcami i zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i czystości.

1.      Kontroluje pracę pokojowym

2.      Wyznacza zadania na dany dzień

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 917967503