2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Małopolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Olkusz
Dodane 12 maja 2024

Kierownik działów świeżych (wędliny, mięso, sery, warzywa, piekarnia,)

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Grupa Muszkieterów to 2940 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 6 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują ponad 3.500 punktami sprzedaży i zatrudniają ponad 140.000 pracowników.

Sklep Intermarche w Bukownie podejmie współpracę z osobą odpowiedzialną za realizację zadań na stanowisku:

KIEROWNIK DZIAŁÓW ŚWIEŻYCH (wędliny, mięso, sery, warzywa, owoce, piekarnia, nabiał)

PRACA W SKLEPIE INTERMARCHE:

BUKOWNO k. OLKUSZA

Główne zadania

• Realizacja celów handlowych szyldu INTERMARCHE

• Odpowiedzialność za realizację celów budżetowych sklepu

• Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepu

• Zarządzanie pracownikami

• Nadzorowanie i organizowanie pracy podległego zespołu

• Dbanie o profesjonalną obsługę klienta

• Odpowiedzialność za zamówienia, dostępność towarów i ich ekspozycję

• Aktywne uczestnictwo w życiu sali sprzedaży

• Utrzymanie porządku w miejscu pracy

• Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur Grupy Muszkieterów

• Prezentowanie sklepu przed organami kontrolującymi

Wymagania

• Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

• Mile widziane wykształcenie kierunkowe

• Znajomość programu EXCEL na poziomie ponad podstawowym

• Doświadczenie praktyczne na podobnym stanowisku

• Doświadczenie w kierowaniu zespołem

• Umiejętność kierowania zespołem pracowników

• Doświadczenie w sprzedaży

• Umiejętność podejmowania decyzji

• Zaangażowanie i rzetelność

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

• Samodzielność w działaniu

• Nastawienie na klienta

• Znajomość procedur HACCP

• Umiejętności analityczne

• Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

• Otwartość na współpracę

• Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

• Motywujące wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej

• Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, umowy cywilno prawnej lub kontraktu menadżerskiego

• Możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy składać za pomocą wiadomości OLX lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00 (kasa główna) Aplikacja powinna zawierać CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Aplikacje prosimy przesyłać do 30.11.2023r.

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 875006786