2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Sieraków
Jessica
Dodane 25 maja 2024

Kierownik ds. utrzymania IS

Lokalizacja

Sieraków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BA Glass Poland, będąca częścią międzynarodowej grupy BA GLASS i jednym z największych producentów opakowań szklanych dla branży spożywczej, poszukuje Kierownika ds. utrzymania IS do Huty Sieraków.

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i weź udział w procesie tworzenia wysokiej jakości opakowań szklanych dla branży spożywczej!

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym:

  • Pracę w stablinej branży o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach innowacyjnych oraz szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Środowisko pracy sprzyjające kreatywności i innowacyjności, gdzie każdy pomysł jest ceniony i brany pod uwagę.

  • Atrakcyjną premię roczną.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatną opiekę medyczną w Lux – Med. oraz dofinansowanie do karty Multisport.

  • Dofinansowanie do dojazdów.

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem pracowników (około 20 osób).

  • Nadzorowanie stosowania się pracowników do procedur i wytycznych określonych dla procesu naprawy maszyn gorącego końca.

  • Dzielenie się wiedzą z pracownikami poprzez organizowanie prezentacji i spotkań tematycznych.

  • Zapewnienie czystości i BHP na swoim obszarze, poprzez sporządzenie harmonogramów sprzątania dla poszczególnych zmian oraz kontrolowanie realizacji tych działań.

  • Zapewnienie zrozumienia przez pracowników celów i wskaźników KPI.

  • Organizowanie cykliczny spotkań z pracownikami zapewniających przepływ kluczowych informacji m.in. status realizacji KPI.

  • Ustalanie priorytetów dla podległych pracowników na podstawie analizy potrzeb zakładu.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników poprzez tworzenie zapotrzebowania na środki ochrony indywidualne oraz kontrolowanie ich stosowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie: Wyższe (techniczne).

  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki, automatyki.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Znajomość MS Office.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność efektywnego zarządzania zespołem.

Wszystkich naszych pracowników szkolimy indywidualnie, prowadząc przez różnorodne etapy szkoleniowe.

Dołącz do BA Glass Poland i rozwiń swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie!

Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX.

Lokalizacja

Sieraków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sieraków
ID: 917640154