2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Lubelskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Biała Podlaska
PeoplePro
Dodane 01 czerwca 2024

Kierownik ds. Sprzedaży i Usług

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce.

Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Kierownika ds. Sprzedaży i Usług

Zakres obowiązków

  • zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w podległych obszarach sklepu

  • pełnienie funkcji zastępcy kierownika podczas jego nieobecności

  • realizacja planów sprzedażowych

  • udzielanie klientom kredytów ratalnych

  • szkolenie pracowników

  • analizowanie danych

Wymagania

  • min. 2-letniego doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta, sprzedaży usług lub udzielaniu kredytów ratalnych

  • umiejętności interpersonalnych

  • zaangażowania i dyspozycyjności

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sieci sprzedaży oraz znajomości branży AGD/RTV/IT

  • wykształcenia średniego

Oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • system premiowy

  • szansę na awans

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • szkolenie wstępne oraz produktowe, bo liczą się chęci

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych salonach

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 919123984