2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Mazowieckie
  6. Zakupy - Warszawa
  7. Zakupy - Ursynów
Dodane 27 maja 2024

Kierownik ds logistyka i zakupy naczep TIR Закупівля напівпричепів TIR

Wynagrodzenie

8 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z otwarciem przedstawicielstwa w Warszawie zapraszamy do współpracy kierownika działu zakupów sprzętu (naczepy TIR).

Wymagania:

- Dobra znajomosz języka polskiego, ukraińskiego i angielskiego (poziomie poczatkowym)

- Uczciwość, towarzyskość, celowość, energia, otwartość, umiejętność negocjacji.

Obowiązki:

Wzrost przychodów poprzez bezpośrednie kontakty z firmami transportowymi w Polsce.

- Zakup określonego sprzętu po najniższej cenie zakupu

- Zapewnienie zakupu sprzętu wysokiej jakości

- Wybór wiarygodnych dostawców

- Prowadzenie informacji o dostępnych towarach

Wynagrodzenie od 12000zl

Wyślij CV na e-mail lub WhatsApp

+38 050*******05 (watsup)

Andrii

www.leontev.ua

В зв’язку з відкриттям представництва в Варшаві, запрошуємо в компанію керівника відділу закупівлі техніки (напівпричепи TIR).

Вимоги:

-        Гарне знання польської, української мови, а також англійська на початковому рівні.

-        Чесність, комунікабельність, цілеспрямованість, енергійність, відкритість, вміння домовлятися.

Задачі і обов’язки:

Збільшення доходу через прямі контакти з транспортними компаніями Польщі.

-        Купівля визначеної техніки по найнижчій закупівельній ціні

-        Забезпечення купівлі якісної техніки

-        Вибір надійних постачальників

-        Підтримання інформації про товари в наявності

Зарплатня від 12 000зл

Резюме висилати на email або watsup

+38 050 378 7005 (watsup)

Андрій

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 919654354