2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Poznań
  7. Zarządzanie sklepem - Stare Miasto
Dodane 20 maja 2024

Kierownik butiku z biżuterią

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaKadra kierownicza

Opis

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie personelem sklepu, w tym rekrutacja, szkolenie, motywowanie i ocenianie pracowników

  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta, osobista obsługa klientów

  • planowanie i organizowanie pracy w sklepie, w tym ustalanie grafików

  • nadzorowanie stanu magazynowego i gospodarki towarowej, dbanie o kontrolę nad ilością i jakością produktów

  • odpowiedzialność za utrzymanie porządku i czystości w sklepie

  • realizacja założonych celów sprzedażowych i raportowanie ich do przełożonego

Wymagania:

  • minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym

  • komunikatywność oraz umiejętność motywowania pracowników

  • znajomość zasad obsługi klienta oraz umiejętność budowania relacji z klientami

  • umiejętność analizy danych sprzedażowych oraz raportowania wyników

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym w centrum handlowym

  • zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy

Oferujemy:

  • miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • duży wpływ na organizację miejsca pracy

  • pakiet medyczny i sportowy

  • oferta pracownicza na biżuterię

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 917382062