2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Stare Miasto
Dodane 27 maja 2024

Kierownik Budowy Robót Elektroenergetycznych

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ELPIE Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, wykonawca elektryczny i teletechniczny na robotach infrastrukturalnych i kubaturowych, poszukuje Kierownika Robót Elektrycznych z uprawnieniami i doświadczeniem przy realizacji zadań elektroenergetycznych (kolizje, oświetlenie), który we współpracy z Działem Wykonawstwa podejmie się organizacji nowego oddziału w Krakowie, składającego się z Kierownika, elektromonterów i sprzętu budowlanego.

Zadania

·         współuczestnictwo w poszukiwaniu lokalu (budynek + plac) pod siedzibę;

·         zatrudnianie elektromonterów;

·         współdecydowanie o zakupie sprzętu;

·         nadzór nad procesem wykonania instalacji elektrycznych wraz z robotami towarzyszącymi;

·         koordynacja wykonywanych robót budowlanych w podległym zakresie we współpracy z firmami podwykonawczymi;

·         harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania;

·         nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców oraz odbiór robót;

·         sprawowanie kontroli nad techniczną dokumentacją inwestycji;

·         odpowiedzialność za realizację całości inwestycji.

Oczekiwania

·         doświadczenie zawodowe w sprawowaniu funkcji Kierownika Budowy przy realizacji zadań elektroenergetycznych (sieciowych, oświetleniowych);

·         ukończone studia wyższe inżynierskie na kierunku Elektrotechnika lub pokrewnym;

·         uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;

·         znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków kontraktowych na analogicznych projektach;

·         praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji robót elektrycznych;

·         umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;

·         wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania;

·         umiejętność organizacji pracy podwykonawców;

·         mile widziane rozeznanie rynku lokalnego i kontakty z potencjalnymi zleceniodawcami.

Oferujemy

·         pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole;

·         stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;

·         system pracy – jednozmianowy;

·         wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy;

·         pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

·         dofinansowanie zajęć sportowych

·         prywatna opieka medyczna

·         służbowy telefon do użytku prywatnego

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, przez firmę ELPIE Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Inżynierska 3, która stanie się ich Administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 z 4.05.2016 r.). Oświadczam, że jestem świadomy, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, jak również, że przysługuje mi prawo do żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez ELPIE Sp. z o.o. "

Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 878690981