2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Częstochowa
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

Kierownik budowy - kontraktu (inżynier)

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Miejsce pracy: Częstochowa, Śląsk

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie harmonogramów robót budowlanych

  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych

  • Utrzymywanie i dbanie o dobre relacje z Inwestorem

  • Rozliczenie kontraktów

  • Przygotowywanie dokumentacji podwykonawczej

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego postępu robót

  • Codzienna kontrola jakości i terminowości wykonywanych na budowie prac

  • Koordynacja prac podwykonawców

  • Koordynacja projektowa i prawidłowy obieg dokumentacji

  • Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców na dany zakres robót

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców oraz wstępna analiza otrzymanych ofert

  • Przygotowywanie zestawień rozliczeń i analiz

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym lub równoważnym stanowisku w  budownictwie wielorodzinnym

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCAD

  • Samodzielność

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

To oferujemy:

  • Docenimy Twoje osiągnięcia, poprzez indywidualny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 918499585