2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Nowe Skalmierzyce
Dodane 03 maja 2024

Kierownik Biura Projektowego

Lokalizacja

Nowe Skalmierzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dynamicznie rozwijająca się firma projektowo-wykonawcza branży Elektroenergetycznej i Elektrycznej - poszukuje Pracownika na stanowisko Kierownika Biura Projektowego.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie zespołem projektowym oraz zarządzanie codzienną działalnością biura projektowego i wykonawczego,

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów projektowych,

  • Kontakt/prowadzenie uzgodnień z zewnętrznymi Podmiotami Prywatnymi oraz Organami Administracji Publicznej,

  • Zapewnienie zgodności projektów z obowiązującymi przepisami prawa oraz przy zachowaniu terminowości ich wykonania,

  • Monitorowanie postępów prac i zarządzanie ryzykiem projektowym,

  • Przygotowywanie i prezentacja raportów dotyczących statusu projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym lub pokrewnym,

  • Posiadanie zdolności dobrego i skutecznego lidera,

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz procesów budowlanych,

  • Zdolność do zarządzania zespołem i prowadzenia projektów,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji,

  • Dobra znajomość pakietu Office i CAD,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w zmieniających się warunkach.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji,

  • Możliwość pracy nad ambitnymi i innowacyjnymi projektami,

  • Pracę w dynamicznym zespole,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy.

Kontakt:

tel.: 53*******49

Lokalizacja

Nowe Skalmierzyce,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowe Skalmierzyce
ID: 584714517