2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Nowe Borza
Dodane 29 maja 2024

Kierownik biogazowni w Nowe Borza (obok Pułtuska)

Lokalizacja

Nowe Borza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biogazownia 1 sp. z o.o., należy do grupy kapitałowej EON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Niemczech i w Danii E.ON odpowiada za kilkanaście procent rynku biometanowego, również wtłaczanego do sieci gazowej.  W Polsce spółka odpowiedzialna za eksploatacje nowo budowanej biogazowni w miejscowości Nowe Borza (obok Pułtuska).

Do inwestycji w Nowych Borzach poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Kierownika Biogazowni, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad prawidłowym jej funkcjonowaniem.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy zespołu przy obsłudze biogazowni, w tym nadzór nad załadunkiem substratów, procesem produkcji biogazu i działaniem urządzeń.

  • Nadzór nad procesem produkcji zapewniając ciągłość pracy i utrzymanie na normatywnym poziomie instalacji w ruchu.

  • Rejestracja dostaw substratów, kontrola stanów magazynowych i prowadzenie dokumentacji.

  • Nadzór nad uruchomieniem i oddaniem do użytkowania pod względem technicznym zakładu biogazowni.

  • Przygotowanie założeń do budżetowania działalności operacyjnej.

  • Nadzór magazynów części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych zakładu.

  • Planowanie i koordynowanie przeglądów serwisowych urządzeń i sieci technologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem systemu pomp i mieszadeł.

  • Zapewnienie stałej dostępności urządzeń.

  • Reagowanie na awarie i przestoje, minimalizacja okresów przestojów.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa BHP na obiekcie zgodnie z obowiązującymi zasadami.

  • Zarządzanie podległym zespołem.

  • Nadzór nad dokumentacją techniczno-technologiczną instalacji.

  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla Zarządu spółki.

  • Współpraca z kontrahentami.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie elektryki, mechaniki lub oze.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora w zakładzie przemysłowym o podobnym profilu działalności.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Znajomość obsługi MS Office.

  • Odpowiedzialność, rzetelność, punktualność.

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi ładowarki.

  • Uprawnienia SEP E dla G1, G2, G3, lub gotowość do ich zdobycia.

Zapewniamy:

  • 3 miesięczne szkolenie przygotowujące do pracy w biogazowni

  • Premie kwartalne

  • Prywatną opiekę medyczną

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowe Borza,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowe Borza
ID: 916928431