2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Sopot
  7. Manager restauracji - Dolny Sopot
Dodane 17 maja 2024

Kierownik Baru na Plaży w Sopocie No.88

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Bar na Plaży No.88 poszukuje dynamicznej i ambitnej osoby na stanowisko Kierownika Baru!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w unikalnym miejscu nad morzem.

  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.

  • Szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji.

  • Praca sezonowa do końca września z możliwością dalszej współpracy w Hotelu Sopot.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami baru.

  • Nadzór nad personelem, organizacja pracy zespołu.

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Gości.

  • Planowanie i koordynacja działań promocyjnych.

  • Zarządzanie budżetem i raportowanie wyników finansowych.

  • Współpraca z dostawcami i dbanie o zaopatrzenie baru.

  • Wdrażanie nowych standardów i procedur.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników.

  • Doskonała Organizacja pracy i zdolności interpersonalne.

  • Znajomość trendów w branży gastronomicznej i barowej.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Znajomość języka angielskiego.

Jeśli jesteś osobą energiczną, z pasją do gastronomii i chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznym środowisku, czekamy właśnie na Ciebie!

Jak aplikować? Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny poprzez przycisk „Aplikuj”. Na zgłoszenia czekamy do 24 maja 2024 r.

Dołącz do naszego zespołu i twórz wyjątkowe doświadczenia dla naszych Gości!

Bar na Plaży No.88 w Sopocie: Twój smak, nasza pasja!

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 918908972