2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Baniocha
Dodane 13 maja 2024

Kierowniczka Zmiany Kontrolerka Jakości

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Baniocha

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaKadra kierownicza

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji opakowań wykonywanych w technice termoformowania.

Poszukujemy pracownika na stanowisko – Kierowniczka zmiany (brygadzistka)KONTROLER JAKOŚCI

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym otoczeniu,

  • wynagrodzenia płatne w terminie,

  • premie,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,

  • odpowiedzialność, dokładność,

  • chęć do pracy i uczenia się,

  • gotowość do pracy zmianowej.

Obowiązki:

  • Koordynowanie i nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych

  • Nadzór nad procesem produkcji i jakością

  • Zarządzanie zespołem pracowników zmianowych

  • Kontrola pracy pracowników

  • Dbanie o wydajność pracy

Miejsce pracy: Łubna 66, 05-532 Baniocha

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Składane CV powinny zawierać poniższą klauzulę:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Pack- Sol s.c. danych osobowych zawartych w moim CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez ww. pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Baniocha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Baniocha
ID: 761613403