2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 17 maja 2024

Kierowca z kategorią C+E jazda po okolicy

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Kierowca z kategorią C+E

Firma specjalizująca się w przewozach krajowych, poszukuje kandydata na stanowisko: Kierowca z kategorią C+E

Opis stanowiska:

  • Realizacja tras w bliskiej okolicy (tzw. króciaki)

  • Dbałość o terminowe i bezpieczne dostarczanie towarów

  • Utrzymywanie pojazdu w należytym stanie technicznym

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C+E

  • Znajomość przepisów drogowych i umiejętność ich stosowania

  • Dyspozycyjność i punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 50*****35. Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 918867007