2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Łuków
Dodane 19 maja 2024

Kierowca w Transporcie Międzynarodowy kat. C+E

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Transkor poszukuje kierowców do pracy w Transporcie Międzynarodowym.

  • Oferujemy

·        stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży transportowej

·        praca w systemach 2/2, 4/2, 6/3 lub inne opcje do ustalenia,

·        powtarzalność tras i wybór kierunków jazdy,

·        zapewniamy pracę przez cały rok,

·        wsparcie wykwalifikowanych Spedytorów posługujących się językami EN, DE, F, IT, RUS

·        wsparcie techniczne,

·        szkolenie dla kierowców bez doświadczenia pod okiem doświadczonych,

·        dla obcokrajowców pomoc w uzyskaniu kodu 95 i badań lekarskich,

·        atrakcyjne wynagrodzenie,

·        premie dla zaangażowanych kierowców,

·        dodatek za staż,

·        możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego dedykowanego dla kierowców,

Wymagamy od Ciebie:

·        prawa jazdy kat. C+E oraz chęci do pracy

·        aktualnych badań lekarskich i orzeczenia psychologicznego

·        aktualnego kursu na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji)

·        aktualnej karty kierowcy

·        umiejętności planowania i organizowania własnej pracy

·        samodzielności i uczciwości

·        poczucia humoru

Twoje zadania:

·        realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem

·        transport towarów na terenie UE

·        przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie.

WYNAGRODZENIE TO MINIMUM 80 euro doba

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 698238687