2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Przywidz
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca w piekarni

Lokalizacja

Przywidz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. to firma rodzinna działająca na rynku od 2006 roku, zajmująca się produkcją wyrobów cukierniczych klasy premium. Nasze produkty cechują się fantastycznym smakiem, wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości naturalnych składników bez dodatku konserwantów. W związku z prężnym rozwojem, poszukujemy pracownika na stanowisko: Kierowca.

Wymagania:

-prawo jazdy kat. B,

-uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie,

-dyspozycyjność,

-motywacja do pracy,

-umiejętność organizacji pracy własnej,

-doświadczenie w pracy będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

-załadunek wyrobów piekarniczo-cukierniczych (na samochód),

-dowóz oraz rozładunek wyrobów piekarniczo-cukierniczych do punktów sprzedaży lub odbiorców znajdujących się na terenie trójmiasta.

Oferujemy:

-pracę w godzinach wieczornych/nocnych

-stabilne warunki zatrudnienia,

-satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

-rabat pracowniczy w naszych cukierniach/piekarniach,

Prosimy o nadsyłanie aplikacji z dopiskiem Kierowca

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 46 WE RODO Jeśli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Kolbudach przy ul. Edmunda Nagórskiego 8 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kolbudach przy ul. Edmunda Nagórskiego 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Przywidz,

Pomorskie

Pomorskie, Przywidz
ID: 852947805