2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zielona Góra
Ekoenergetyka Polska SA
Dodane 17 maja 2024

Kierowca taxi Evity

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

EVITY – Twój prestiżowy dojazd do celu

EVITY wprowadza do Polskich miast w 100% elektryczne taksówki. Dzięki elektrycznej flocie ograniczamy szkodliwą emisję CO2 w miastach. EVITY świadczy usługi na najwyższym poziomie za sprawą profesjonalnej obsługi. Każdy nasz samochód jest wyposażony w fotelik dziecięcy, aby dzieci mogły również bezpiecznie podróżować.

Zapraszamy do współpracy. Oferujemy stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnym modelu biznesowym – taxi EV! Już dziś dołącz do naszego energetycznego zespołu!

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów na najwyższym poziomie według standardów panujących w firmie;

  • dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego samochodu elektrycznego;

  • rozliczanie kursów i raportowanie do przełożonego;

  • cykliczne ładowanie pojazdów według ustalonego harmonogramu.

Profil Kandydata:

  • minimum 1 rok czynne prawo jazdy kat. B;

  • gotowość do pracy w oparciu o umowę prowizyjną;

  • mile widziane doświadczenie w przewozie osób;

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych;

  • zaświadczenie o niekaralności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 871756553