2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Białołęka
Dodane 17 maja 2024

Kierowca śmieciarki kat. C

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni Kierowcę śmieciarki  kat. C do odbioru odpadów na terenie Warszawy i okolicznych gmin

Zakres obowiązków:

·         prowadzenie pojazdu specjalistycznego – śmieciarka

·         odbiór odpadów oraz ich wywóz na składowisko

·         wprowadzanie do systemu informacji dotyczących np. ilości opróżnionych pojemników

·         wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i wyładunkiem odpadów

·         transport odpadów na terenie Warszawy i sąsiadujących gmin

·         dbanie o bezpieczeństwo własne, współpracowników, innych użytkowników drogi oraz przewożonego ładunku

·         przestrzeganie wyznaczonych tras objazdu oraz dbałość o odbiór odpadów w określonych godzinach

·         dbanie i odpowiedzialność za powierzone mienie firmy

Nasze wymagania:

·         prawo jazdy kat. C

·         aktualna dokumentacja (badania, karta kierowcy, kwalifikacja wstępna/szkolenie okresowe)

·         dyspozycyjność

·         doświadczenie zawodowe

·         praca w systemie zmianowym

Oferujemy

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         Karta Multisport, bilety do kina

Praca dostępna od zaraz

Możliwość dowozu z okolic Wyszkowa

Prosimy o kontakt pod nr tel. 50*******84

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918924849