2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Spalice
Dodane 17 maja 2024

kierowca serwisant

Lokalizacja

Spalice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą w Spalicach produkującą wysokiej jakości meble tapicerowane.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy

Serwisant-kierowca/ pracownik operacyjny

Obowiązki:

  • dostawa mebli do klienta w regionie Oleśnicy i Wrocławia

  • podejmowanie zleceń reklamacyjnych od i u klientów

  • pomoc przy załadunkach i rozładunkach

  • różne prace przy produkcji i logistyce

Wymagania:

  • samodzielność, sumienność, zorganizowanie, inicjatywa

  • doświadczenie w pracy z serwisem reklamacyjnym miele widziane

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę

Osoby zainteresowane zapraszam do wysłania CV lub kontaktu telefonicznego.

Lokalizacja

Spalice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Spalice
ID: 918671407