2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Katowice
  6. Kierowca - Bogucice
Wolf System Sp. z o.o. - dział kadr
Dodane 24 maja 2024

kierowca samochodu ciężarowego - operator żurawia HDS

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy: obszar całej Polski

Opis stanowiska:

  • kierowanie samochodem ciężarowym i operowanie żurawiem HDS na placu budowy;

  • pomoc przy wykonywaniu robót szalunkowych, zbrojarskich i betoniarskich;

  • praca na wysokości przy budowie zbiorników i silosów.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze żurawia przenośnego (HDS);

  • posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych UDT do obsługi żurawi przewoźnych i przenośnych oraz stacjonarnych;

  • prawo jazdy kat. C + E;

  • dyspozycyjność - jest to praca w różnych częściach polski (w formie oddelegowania na budowy).

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku robotniczym: betoniarz, zbrojarz itp.;

  • i/lub na stanowisku brygadzistowskim.

Oferujemy:

• możliwość podjęcia pracy od zaraz;

• stałe i pewne zatrudnienie;

• wynagrodzenie godzinowe + zadaniowo-akordowe oraz premię uznaniową i motywacyjną;

• dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach, wczasy pod gruszą, premię

  świąteczną;

• dodatek za rozłąkę - finansowanie noclegów pracowniczych;

• transport na budowy w obszarze całej Polski (bus firmowy);

• możliwość skorzystania z pożyczki z zakładowego funduszu socjalnego;

• dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia

  grupowego na życie;

• podnoszenie kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia pracownicze;

• profesjonalne narzędzia robocze i niezbędny firmowy ubiór;

• coroczne spotkania wśród pracowników - imprezy integracyjne z rodzinami itp.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 916847424