2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Linia
Dodane 14 maja 2024

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C+E

Lokalizacja

Linia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Zatrudnimy osoby z okolic Lini, Kartuz, Lęborka, Wejherowa na stanowisko kierowcy samochodu ciężarowego kat. C+E

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C (mile widziane C+E) z aktualnym wpisem - kod 95

  • karta kierowcy

  • doświadczenie w pracy w transporcie budowlanym (mile widziane)

Obowiązki:

  • praca w miejscowości Linia, powiat Wejherowo, trasy po terenie woj. pomorskiego

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numer podany w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Linia,

Pomorskie

Pomorskie, Linia
ID: 613217176