2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Łuków
Dodane Dzisiaj o 06:29

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C; C+E

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. jeden z wiodących w branży producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin i konserw mięsnych, karm dla psów, poszukuje osoby na stanowisko:

Oferujemy:

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Obowiązki:

- Transport artykułów spożywczych (mięso, wędliny, konserwy)

- Nadzór oraz wypełnianie dokumentów transportowych, fv, WZ itp.

- Odpowiedzialność za powierzony towar oraz pojazd

- Raportowanie o stanie technicznym pojazdów

Oczekiwania:

- Doświadczenie w zawodzie kierowca/konwojent

- Odpowiedzialność i samodzielność,

- Prawo jazdy kat. C; C+E

- Karta kierowcy oraz aktualne badania

- Pełne zaangażowanie i dyspozycyjność w pracy

- Znajomość obsługi agregatu chłodniczego

Osoby poważnie zainteresowane ofertą i spełniające kryteria, proszone są o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail (w tytule wiadomości wpisać nazwę stanowiska).

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Informujemy, że Administratorem danych Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków jest Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 655810138