2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Będzin
  6. Kierowca - Łagisza
Scholz Polska Sp. z o.o.
Dodane 20 maja 2024

Kierowca samochodu ciężarowego C+ E – kraj

Lokalizacja

Będzin, Łagisza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Scholz Polska Sp. z o.o . firma zajmująca się skupem i sprzedażą złomu na rynku krajowym i zagranicznym poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek oraz przewóz kontenerów ze złomem zgodnie z bieżącym harmonogramem w obrębie ok 150 km od Będzina,

  • Bieżąca kontrola zużycia samochodów ciężarowych jak również dbanie o ich stan techniczny i wygląd,

  • Wykonywanie drobnych napraw mechanicznych i prac konserwancyjnych.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B , C, CE z aktualnymi badaniami: psychologicznym i lekarskim,

  • Uprawnienia: obsługa żurawi przenośnych (HDS) będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze samochodu typu hakowiec - kontenerowiec,

  • Dyspozycyjność,

  • Aktualne szkolenie okresowe kierowcy,

  • Karta kierowcy.

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Codzienne zjazdy do bazy,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędny sprzęt (m.in. tablet, telefon, karta paliwowa, ubranie),

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazne warunki pracy,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej,

  • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport.

Miejsce:

 42-504 Będzin ul. Dąbrowska 73

Śląskie

Śląskie, Będzin, Łagisza
ID: 905920574