2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Jasień
Dodane 05 maja 2024

Produkcja, szyldów reklam świetlnych.

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Witam wszystkich zainteresowanych stałą stabilną pracą na stanowisku Kierowca pomoc produkcji.

Praca polega na przemieszczaniu się autem dostawczym głównie na terenie Trójmiasta, Czasem wyjazdy poza Gdańsk.

Przewożenie materiałów reklamowych , wyjazdy do podwykonawców , zakupy itp.

Obowiązki:

  • Prowadzenie auta dostawczego nowy RENAULT MASTER

  • Komunikacja z innymi podwykonawcami

  • kontrolowanie etapów postępów pracy, zleconych do podwykonawców

  • Zaopatrywanie pracowni w potrzebne podzespoły potrzebne do codziennej pracy.

Pomoc na produkcji , znajomość elektronarzędzi , budowa , skręcanie reklam w całość

Praca zespołowa.

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie

  • Dobre warunki pracy

  • Miły nie konfliktowy zespół osób pracujących na co dzień

  • Ciągły rozwój, szkolenia itp.

CV wraz ze zdjęciem prosimy kierować we wiadomości OLX

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 688418631