2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 10 maja 2024

Kierowca - próbkobiorca Poznań i okolice.

Wynagrodzenie

5 000 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Obowiązki: Pobór próbek żywności, wody i próbek środowiskowych zgodnie z normami, procedurami i instrukcjami, odbieranie próbek od klientów

Wymagane doświadczenie w zakresie pobierania próbek żywnościowych, środowiskowych i wody, pełna dyspozycyjność, prawo jazdy kategorii B.

Zapewniamy samochód służbowy oraz telefon

Praca w Poznaniu i okolicach.

Możliwa praca w soboty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 914642257