2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca / Pracownik magazynowy

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

CRYOPDP, międzynarodowa firma logistyczna zajmująca się transportem przesyłek w kontrolowanych temperaturach,, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierowca

Miejsce pracy: al. Krakowska 4/6, 02-284 Warszawa

Zakres zadań:

  • dostawy i odbiory przesyłek medycznych (niewielkie opakowania),

  • poprawne oklejanie i oznaczanie przesyłek po odbiorze,

  • kompletacja zamówień na magazynie,

  • wykonywanie okresowych inwentaryzacji stanu magazynowego.

  • zlecenia głównie na terenie Warszawy i okolic (max. 5-7 punktów dziennie); ewentualnie dalsze trasy krajowe (wyjazd rano, powrót popołudniu - max. 2-3 punkty).

  • przed wyjazdem przygotowanie opakowań w odpowiedniej temperaturze, oznaczenie i wpis do systemu.

Wymagania:

  • gotowość do pracy magazynowej - to nie jest stanowisko 100% kurierskie, codziennie jest min. 2h zadań magazynowych,

  • prawo jazdy kat. B (minimum 2-letnie doświadczenie - bus),

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego (preferowany j. ojczysty),

  • zaświadczenie o niekaralności,

  • dokładność i samodzielność w działaniu (praca w 1-2 osobowym zespole),

  • odpowiedzialność za wykonywane zadania,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 5 500 - 6 000 zł / mies. brutto,

  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełen etat, czas nieokreślony po okresie próbnym),

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • pakiet akcji pracowniczych,

  • przyjazną atmosferę w niewielkim zespole (12 osób w całej firmie).

CV prosimy przesyłać klikając przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 915265764