2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Łuków
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca Placowy z prawem jazdy kat. C + E - Zakłady Mięsne Łuków SA

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Tylko krajowy

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. jeden z wiodących w branży producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin i konserw mięsnych, karm dla psów, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca Placowy z prawem jazdy kat. C + E

Oferujemy:

  • - Możliwość rozwoju zawodowego

  • - Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • - Atrakcyjne wynagrodzenie

  • - Niezbędne narzędzia pracy

    Obowiązki:

  • - Praca na terenie zakładu, mycie i podstawianie aut do załadunku,

  • - Dbałość o stanowisko pracy,

  • - Raportowanie pracy do przełożonych

  • - Współpraca z pracownikami innych działów firmy

    Oczekiwania:

  • - Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

  • - Odpowiedzialność i samodzielność,

  • - Systematyczność i dokładność

  • - Dobra organizacja pracy własnej,

  • - Zaangażowanie

  • - Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • - Prawo jazdy kategorii C+E

Osoby poważnie zainteresowane ofertą i spełniające kryteria, proszone są o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail (w tytule wiadomości wpisać nazwę stanowiska). Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Klauzula informacyjna dot. rekrutacji:

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A., ul. Przemysłowa 15, 21 – 400 Łuków, tel. 25 798 24 01,

Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową www.zmlukow.pl

Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.                Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22[1] Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody.  Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22[1] Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 633067027