2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Tychy
Dodane 13 maja 2024

Kierowca - operator wózków jezdniowych - Tychy

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

KIEROWCA - OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH

MIEJSCE PRACY: SURET sp. z o.o. na terenie Stora Enso, ul. Przemysłowa 52, 43-110 Tychy

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Uprawnienia UDT I WJO lub UDT II WJO są niezbędne

  • Umiejętność pracy na wózku chwytakowym, systemowym mile widziana

  • Wykształcenie podstawowe, zasadnicze zawodowe lub średnie

  • Doświadczenie mile widziane

  • Sumienność i rzetelność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Obsługa komputera

  • Obsługa skanera kodów kreskowych

  • Załadunki i rozładunki surowców

  • Dostarczanie surowców na oddziały produkcyjne

  • Transport międzyoperacyjny

  • Przyjęcie wyrobów z produkcji do magazynów

  • Obsługa procesu magazynowania

  • Obsługa procesu wydania

NASZA OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Pierwsza umowa o pracę na czas próbny + przedłużenie

  • Praca w systemie trzyzmianowym

  • Stawka godzinowa 29,00 zł brutto na start

  • 1,00 zł do przepracowanej godziny

  • 300,00 zł premii uznaniowej/absencyjnej

  • Pakiet świadczeń socjalnych

Klauzula dotycząca danych osobowych:

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest SURET Sp. z o.o. 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Kontakt z inspektorem ochrony danych możliwy jest pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej pod adresem: SURET Sp. z o.o., 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 636083962