2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Białołęka
Dodane 13 maja 2024

Kierowca na wywrotkę kat. C

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Zatrudnię kierowcę kat. C, do ciężarówki typu wywrotka.

Mile widziane C+E, oraz znajomość obsługi ładowarki, bądź branży budowlanej.

Praca na terenie Warszawy i okolic z bazą na Białołęce. Umowa o pracę na pełen etat, gwarancja pracy zimą. Interesują nas kierowcy z doświadczeniem na wywrotkach.

Ze względu na dynamiczny charakter pracy, preferowany kierowca do 50 roku życia, chętny do pracy i uczciwy.

Opis stanowiska:

• Transport materiałów sypkich pod wskazany adres.

• Obsługa pojazdu przez cały cykl od załadunku do wyładunku.

• Obsługa koparki (18 t, kołówka) oraz koparko-ładowarki JCB 4CX - mile widziane

Wymagania:

• Konieczne minimum roczne doświadczenie w pracy na wywrotce.

• Karta kierowcy.

• Dyspozycyjność.

• Prawo jazdy kat. C.

• Sumienność

• Dbałość o powierzony sprzęt i odpowiedzialność za niego.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu *50*******95*

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 625675711