2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Podgórze
Dodane 06 maja 2024

Kierowca Międzynarodowy kat. C+E

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

Zakres obowiązków:

  • kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu międzynarodowym

  • dbałość o dobrą jakość wszelkich realizowanych zadań

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E

  • doświadczenie co najmniej półroczne w prowadzeniu zestawu ciężarowego

  • karta kierowcy

  • aktualne badania lekarskie, psychologiczne oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy (kod95)

  • odpowiedzialność i chęć do pracy

Oferujemy:

  • stabilne i dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę składającej się z wynagrodzenia oraz premii

  • pracę z zachowaniem norm czasowych pracy kierowcy

  • nowy i zadbany tabor

  • indywidualne podejście do każdego pracownika

  • ubezpieczenie pokrywające koszty leczenia na terenie UE

Dla kierowców z Ukrainy:

  • zakwaterowanie

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 774593469